Služby v oblasti 3d grafiky, vizualizací a animací

Vytvoříme pro Vás realistické 3D vizualizace Vašich produktů, služeb či developerských projektů, které využijete pro Vaši moderní prezentaci. V dnešní době se tato technologie dostává do více sfér marketingu a prezentace společnosti.


VYTVOŘENÍ 3D MODELU podle FOTEK a REÁLNÉHO PRODUKTU

Jedná se o poměrně náročnou technologii modelování 3D modelu. 3D model se vytváří dle dodaných podkladů, ať už fotografií, technických dat, nebo podle reálného produktu.

Model musí na 100% odpovídat své předloze, jak proporčně, tak vizuálně. Důležitým aspektem je si uvědomit, k čemu se bude model následně používat (vizualizace, animace, simulace funkčnosti, apod.).

Výhodou takto vytvořeného modelu je možnost jeho aplikace na veškerý firemní marketing, tiskoviny, prezentace, weby, aplikace, videospot, apod. Grafik není v kreativitě limitován dodanými fotografiemi, ale vytváří si vlastní rendery dle potřeby nosiče.


VYTVOŘENÍ 3D MODELU Z VÝROBNÍCH DAT

Model se vytváří z dodaných dat, které většinou má výrobce, nebo architekt. Zde odpadá veškeré modelování objektu, pouze drobné opravy chyb při importu.

Model se následně otexturuje, nasvítí a umístí do scény. Využití a výhody takto připraveného modelu je ale stejný, jako u varianty výše.

 

NÍŽE SE PODÍVEJTE NA VYUŽITÍ TĚCHTO TECHNOLOGIÍ V PRAXI:


MÁTE ZÁJEM O TYTO SLUŽBY? POTŘEBUJETE JINÉ 3D GRAFICKÉ SLUŽBY?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Rádi se s Vámi osobně sejdeme a probereme Vaše požadavky.

NABÍZÍME VÁM TYTO SLUŽBY

Jsme inovativní společnost, která sleduje a rozvíjí trendy v oblasti internetu, webových prezentací i moderních technologií. Mnohaleté zkušenosti v oboru nám v kombinaci s aktuálními novinkami umožňují neustálý rozvoj našich služeb i produktů.