Služby v oblasti e-shopu na míru

Kamenné obchody mají výkladní skříně, které umí přilákat zákazníky. Na internetu je výkladní skříní Vašeho e-shopu nejen design, ale také SEO a další marketingové nástroje. Vytvoříme Vám profesionální e-shop na míru a postaráme se o podporu prodej Vašich produktů nebo služeb. Máme vlastní řešení e-shopu, který umíme přizpůsobit tak, aby Vám maximálně vyhovoval. Výhodou je plně automatizovaná správa objednávek i e-mailové komunikace, která šetří Váš čas.


GRAFICKÝ DESIGN NA MÍRU VAŠICH POTŘEB

Design je to, co zákazníka upoutá, co se mu zaryje do paměti. Buďte jedineční – pouze tak obstojíte v konkurenci. Navrhneme vám originální grafický design podle posledních světových trendů. Grafiku vytváříme s ohledem na vaše potřeby a přání tak, abyste se s ní naplno ztotožnili.

Před započetím grafických prací na e-shopu bude vytvořena skica e-shopu tzv. Wireframe. Ten bude obsahovat rozmístění obsahu na e-shopu a následně bude sloužit jako projektová dokumentace k následným pracím.

Grafické zpracování e-shopu může být responzivní, což znamená že jsou u grafiky stanoveny hraniční rozlišení pro dnes běžně používána zařízení (monitor, tablet, telefon) a obsah e-shopu je automaticky přizpůsobován typu zařízení na kterém je e-shop aktuálně prohlížen. Toto řešení má obrovskou výhodu jelikož není zapotřebí vytvářet další prezentaci určenou pouze pro mobilní platformu. V případě nezájmu o tuto možnost nemusí být v grafice zakomponována.


Vlastní administrační zóna

E-shop je napojen na naši administrační zónu, která vám umožňuje úplnou a pohodlnou správu internetového obchodu. Žádné omezení počtu produktů či prodaných položek, jako u levných řešení.

Tento administrační systém se dá dále rozšířit o další moduly a funkčnost dle potřeb klienta !!!


ROZŠÍŘENÍ SYSTÉMU DLE VAŠICH POTŘEB

E-shop je již v základní verzi plně automatizovaný a pro Váš prodej je dostačující. Ze zkušenosti ale víme, že lidé si rádi ulehčují práci a svůj volný čas investují jinde. Proto jsme schopni rozšířit náš systém dle Vašich požadavků a to za poměrně malou částku a čas. To má velkou výhodu oproti Open Source, nebo krabicovým řešením, kde jsou úpravy složitější, jelikož tito lidé systém nevyvíjí, ale jen přeprodávají.


MÁTE ZÁJEM O TYTO SLUŽBY? POTŘEBUJETE JINÉ 3D GRAFICKÉ SLUŽBY?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Rádi se s Vámi osobně sejdeme a probereme Vaše požadavky.

NABÍZÍME VÁM TYTO SLUŽBY

Jsme inovativní společnost, která sleduje a rozvíjí trendy v oblasti internetu, webových prezentací i moderních technologií. Mnohaleté zkušenosti v oboru nám v kombinaci s aktuálními novinkami umožňují neustálý rozvoj našich služeb i produktů.