Služby v oblasti grafiCKÉHO DESIGNU

Inspiraci pro grafický design hledáme v moderních světových trendech. Snažíme se klientům navrhnout takový design, aby se s ním ztotožnili a dokázal je reprezentovat po dlouhou dobu.


Výroba originálního loga nebo logotypu Logo společnosti je nejvýraznějším vizuálním prvkem, jaký jen můžete mít!

Design loga je navržen na míru společnosti a symbolizuje obor činnosti daného subjektu, ať už na první pohled viditelně, nebo skrytě.

Návrh a idea loga může být nechána čistě na nás, nebo jej můžeme vypracovat na Vaše podněty a ideu, kterou máte. Logo bude navrženo dle moderních trendů a tak, aby jej bylo možné zakomponovat do nového či budoucího Corporate Identity společnosti. Veškeré grafické práce jsou dělány na míru společnosti.


JEDNOTNÝ VIZUÁLNÍ STLY - Corporate Identity

CI udává směr, kterým se firma vydá na cestě podnikání směrem k zákazníkovi. Image společnosti má velký vliv při rozhodování zákazníka o volbě značky, produktu, nebo služby. Vizuál společnosti, který vychází z firemní identity, by se však měl od konkurence patřičně lišit tak, aby byl jedinečný a zákazník si ho jednoduše uchoval pozitivně v paměti. A právě konkurenční odlišnost a jedinečnost by měla stanovit firemní identita.

 

Mezi hlavní přínosy firemní identity patří:

  • komplexnost a systémovost
  • prezentace firemní originality
  • jedinečnosti a specifičnosti
  • stabilita a dlouhodobé působení dovnitř i navenek

MÁTE ZÁJEM O TYTO SLUŽBY? POTŘEBUJETE JINÉ 3D GRAFICKÉ SLUŽBY?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Rádi se s Vámi osobně sejdeme a probereme Vaše požadavky.

NABÍZÍME VÁM TYTO SLUŽBY

Jsme inovativní společnost, která sleduje a rozvíjí trendy v oblasti internetu, webových prezentací i moderních technologií. Mnohaleté zkušenosti v oboru nám v kombinaci s aktuálními novinkami umožňují neustálý rozvoj našich služeb i produktů.