JSME ZDE PRO VÁS OD ROKU 2011

Naše webové a grafické studio se zabývá komplexními službami v oblasti tvorby webových stránek, internetových obchodů, aplikací, grafických realizací i internetového marketingu. Za dobu naší činnosti se můžeme pochlubit řadou vytvořených projektů jak pro české, tak pro zahraniční klienty. Věnujeme se tvorbě vizuálního stylu firmy od tvorby log přes tiskoviny, polepy aut, až po reklamní poutače. Jsme schopni připravit vše na míru dle Vašich požadavků.

 

Jsme mladá, dynamická a kreativní společnost složená ze specialistů s několikaletými zkušenostmi, kteří kladou důraz na originalitu, rychlost a kvalitu. Od konkurence se snažíme odlišit osobním přístupem a neokoukaným designem. Každému klientovi individuálně nasloucháme a snažíme se nalézt to nejlepší řešení pro realizaci jeho cíle. Neustále se zdokonalujeme a vzděláváme v oblasti nových technologií, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší na trhu a pružně reagovali na Vaše požadavky.

 

Ať jste jednotlivec nebo velká nadnárodní firma, Vaše důvěra a spokojenost je u nás vždy na prvním místě. Naše práce nekončí jen předáním projektu. Se všemi našimi klienty nadále spolupracujeme. Rozvíjíme jejich prezentace o nové trendy a neustále je rozšiřujeme a zdokonalujeme. Naše práce je našim koníčkem a vždy ji odvádíme s plným nasazením, tvůrčím přístupem a s cílem udělat pro klienta maximum.

 

Naše portfolio je za řadu let složeno z mnoha referencí, které Vás jistě přesvědčí o tom, že naše weby jsou plné originality a kreativity, které osloví náročného i běžného internetového uživatele. Zakládáme si na dobrém jméně firmy a důkazem profesionality našich služeb je řada pozitivních ohlasů našich klientů, se kterými jsme neustále v kontaktu a pomáháme jim ve světě internetu i na trhu.

Proč 11 Studio?

  • Komplexní služby – marketing a reklama, redakční systémy, vizuální styly, tiskoviny, webové stránky, 3D prezentace, mobilní aplikace, reklamní spoty
  • Významná česká i zahraniční klientela a zkušenosti ze stovek realizovaných projektů
  • Individuální přístup ke každému klientovi
  • Kreativita a technická vyspělost řešení

PODPORUJEME