Služby v oblasti WEBOVÝCH STRÁNEK NA MÍRU

Prezentujte se na internetu chytře a moderně. Webové stránky využívá v současnosti každá malá firma. Web se může stát silnou konkurenční výhodou, pokud je kvalitně zpracován. Využijte našich služeb – rádi vám vytvoříme kvalitní, moderní a profesionální webové stránky na míru. Odlište se webem, který zákazníka zaujme na první pohled a přesvědčí ho o kvalitách Vašich služeb i produktů.


GRAFICKÝ DESIGN NA MÍRU VAŠICH POTŘEB

Před započetím grafických prací na webu bude vytvořena skica webu tzv. Wireframe. Ten bude obsahovat rozmístění obsahu na webu a následně bude sloužit jako projektová dokumentace k následným pracím. Grafické zpracování webových stránek může být responzivní, což znamená, že jsou u grafiky stanoveny hraniční rozlišení pro dnes běžně používána zařízení (monitor, tablet, telefon) a obsah webových stránek je automaticky přizpůsobován typu zařízení, na kterém je web aktuálně prohlížen. Toto řešení má obrovskou výhodu, jelikož není zapotřebí vytvářet další prezentaci určenou pouze pro mobilní platformu. V případě nezájmu o tuto možnost nemusí být v grafice zakomponována.


Vlastní administrační zóna

Je důležité mít obsah webu pod kontrolou a informace aktualizovat nebo editovat podle potřeby. Buďte ve správě webu nezávislí. Vaši webovou prezentaci napojíme na náš administrační systém, který se naučíte snadno ovládat. Tento systém lze napojit na jakýkoli design a doplnit ho o funkce podle Vašich individuálních požadavků.

 

Tento administrační systém se dá dále rozšířit o další moduly a funkčnost dle potřeb klienta !!!


3D vizualizace, animace a interaktivita

Chcete umožnit návštěvníkovi, aby si Váš produkt prohlédl, viděl, jak funguje, nebo jak je možné ho konfigurovat? Oživte Vaše stránky o atraktivní a moderní 3D vizualizace nebo animace a odlište se od konkurence.


MÁTE ZÁJEM O TYTO SLUŽBY? POTŘEBUJETE JINÉ 3D GRAFICKÉ SLUŽBY?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.

Rádi se s Vámi osobně sejdeme a probereme Vaše požadavky.

NABÍZÍME VÁM TYTO SLUŽBY

Jsme inovativní společnost, která sleduje a rozvíjí trendy v oblasti internetu, webových prezentací i moderních technologií. Mnohaleté zkušenosti v oboru nám v kombinaci s aktuálními novinkami umožňují neustálý rozvoj našich služeb i produktů.